Konstruktér ve strojírenství

Co vás čeká

  • Návrh a vývoj strojního zařízení (obor: výroba strojů a zařízení pro průmysl zpracování papíru a celulózy)
  • Zpracování technických návrhů konstrukčních řešení jednotlivých strojů a zařízení.
  • Zpracování a údržba výkresové dokumentace náhradních dílů.
  • Správa technické dokumentace subdodavatelských celků.
  • Tvorba a úprava výkresové dokumentace.
  • Zpracování výkresové dokumentace pro výrobu, úpravy a revize dle potřeby
  • Tvorba 3D modelů.
  • Spolupráce s úsekem výroby v procesu výroby a montáže, případně zprovoznění stroje/zařízení u zákazníka.
  • Možnost výjezdu na služební cesty do zahraničí - účast při uvádění strojů do provozu, nebo supervize při demontážích / montážích strojního zařízení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického směru.
  • Znalost 3D CAD programu (Solid Works, AutoCAD).
  • Praxe na obdobné pozici - vhodné i pro absolventa VŠ - zaučíme.
  • Znalost strojírenské technologie.
  • Znalost MS Office.
  • AJ výhodou.
  • Samostatnost, spolehlivost, rozhodnost.

Co vám můžeme nabídnout

  • Účast na služebních cestách v zahraničí.
  • Možnost získání zkušeností na větších investičních akcích, komunikace se zákazníky v anglickém jazyce.
  • Mzda odpovídající zkušenostem a přístupu k práci.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Práce v jednosměnném provozu.
  • Příspěvek na stravování.
  • Penzijní připojištění po zkušební době.
  • Nástup možný ihned.

Kontaktujte nás

Celpap Morava s.r.o.
Kontaktní osoba
Helena Dostálová

Napište nám

Hledáte vhodný second-hand stroj nebo linku přípravny látky?

Celpap Machinery s.r.o.
Politických vězňů 10
110 00 Praha 1
Česká republika

IČ: 60775564
DIČ: CZ60775564

Pro poptávky:

pobočka Haňovice 120
Chudobín 783 21

IČ: 41033345
DIČ: CZ41033345

Konstruční práce:

Celpap Deutschland GmbH
Heinrich-Reichard-Strasse 50a
64560 Riedstadt
Deutschland

Tel:

Vytvořila společnost